Ansatte

Navn Stilling E-post Telefon Mobil
Brendehaug, Ann Helen Salg- og markedssjef annhelen@solumbokvennen.no 22500400 91584783
Brænd, Bjørn Redaktør fag- og lærebøker VGS og høyere utdanning bjørn@solumbokvennen.no 22 500 400 913 45 684
Gaundal, Aslaug Markedskonsulent aslaug@solumbokvennen.no 22500400 45250246
Heiland, Anniken Skiebe Foreign rights og redaktør anniken@solumbokvennen.no +4722191425 +4790897590
Holberg, Tore Redaktør tore@solumforlag.no 22500400 99548854
Hole, Elisabeth Skjervum Forlegger/Red. Personae (permisjon) elisabeth@personae.no 22500400 93283919
Kalvemo, Per Jonas Redaktør for samisk litteratur perjonas@solumbokvennen.no 22500400 48446418
Krogh-Hansen, Else Redaktør else@solumforlag.no 22500400 45268839
Scavenius, Janne Redaktør / Administrasjonssjef janne@solumbokvennen.no 22500400 97109379
Skorstad, Åse Kristin Salgskonsulent ase@solumbokvennen.no 97735859
Svalheim, Ulla Redaktør for Bokvennen Litterær Avis ulla@bokvennen.no 22500400 986 32 631
Teistung, Even Redaktør Bokvennen Litterær Avis even@bokvennen.no 22500400 95430457
Totland, Gunnar R. Forlagssjef/forlegger gunnar@solumbokvennen.no 22500400 90936997
Øvreås, Håkon Redaktør hakon@solumbokvennen.no 22500400 40041054