Ansatte

Navn Stilling E-post Telefon Mobil
Gaundal, Aslaug Salg- og Markedskonsulent, skjønnlitteratur aslaug@solumbokvennen.no 22500400 45250246
Heiland, Anniken Skiebe Foreign rights og redaktør anniken@solumbokvennen.no 22191425 90897590
Holberg, Tore Redaktør tore@solumbokvennen.no 22500400 99548854
Kalvemo, Per Jonas Redaktør for samisk litteratur perjonas@solumbokvennen.no 22500400 48446418
Krogh-Hansen, Else Redaktør else@solumforlag.no 22500400 45268839
Merete Thime Pharo Salg- og markedskonsulent, sakprosa merete@solumbokvennen.no 22500400 45255110
Scavenius, Janne Redaktør / Administrasjonssjef janne@solumbokvennen.no 22500400 97109379
Skorstad, Åse Kristin Salgs- og markedssjef, kategoriansvarlig generell litteratur og barnebøker ase@solumbokvennen.no 22500400 97735859
Svalheim, Ulla Redaktør for Bokvennen Litterær Avis ulla@bokvennen.no 22500400 98632631
Teistung, Even Redaktør Bokvennen Litterær Avis even@bokvennen.no 22500400 95430457
Totland, Gunnar R. Forlagssjef/forlegger gunnar@solumbokvennen.no 22500400 90936997
Øvreås, Håkon Redaktør hakon@solumbokvennen.no 22500400 40041054
Å – Brendehaug, Ann Helen Salg- og markedssjef, i permisjon annhelen@solumbokvennen.no 22500400 91584783
Å – Hole, Elisabeth Skjervum Forlegger/Red. Personae (permisjon) elisabeth@personae.no 22500400 93283919